CZK, Kč EUR, €
Facebook Bergans.cz
Instagram Bergans.cz

Duch pralesa a opičí polévka

Bergans v pořadu Hausbot Petra Horkého na TV Prima Zoom

Režisér a cestovatel Petr Horký si do své originální české cestovatelské talkshow pozval zajímavé hosty z Česka i ze světa. Pořad Hausbot Petra Horkého jste mohli sledovat každé pondělí na Prima ZOOM.

 

Jedinečná setkání a příběhy

Ve dvanácti odvysílaných epizodách se rozhovořili o svých životních zkušenostech a výjimečně silných lidských příbězích cestovatel Miroslav Zikmund, sportovci Reinhold Messner a Freya Hoffmeisterová, vědci světového formátu Jane Goodallová, Miroslav Bárta, Leopold Pospíšil, Sergio Rapa a Zahi Hawass, příslušník ekvádorského kmene Peňa a mentoři Céline Cousteauová, Deepak Chopra a Meik Wiking.

 

Hodiny rozhovorů s osobnostmi

Všechny epizody v kuse shlédnout nemusíte. Ale těch cca 22 minut každou středu rozhodně stálo za to vidět. Každá epizoda nabídla neotřelé pohledy na lidskou společnost, přírodní prostředí a jejich interakci. Pořad pro dobrodruhy, cestovatele, odvážlivce, ale i pro jejich příznivce byl nesmírně originální.

Všechny epizody naleznete ZDE.

 

Bergans podporuje dobrodruhy

Každá expedice či dobrodružná výprava potřebuje vybavení. Velká, stejně jako ta malá. Bergans jako partner pořadu věnoval do divácké soutěže hodnotné ceny. Dobrodruh, který bedlivě sledoval, mohl vyhrát jeden ze tří batohů Bergans.

 

Nestihli jste soutěžit s pořadem? Nezoufejte, Bergans pro vás připravuje další, letní soutěž.

Sledujte náš web, ať víte, kam vyrazit za soutěží a dobrodružstvím.

Poslední aktualizace: Čvn 12, 2018

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Provozovatel webových stránek North Trappers s.r.o., 411 13 Třebenice 111, Česká republika, IČ: 28221672, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.