CZK, Kč EUR, €
Facebook Bergans.cz
Instagram Bergans.cz

Letošní ISPO skýtalo přes 2 700 vystavovatelů

Na počátku února se pozornost všech zájemců o sportovní vybavení a oblečení upírá do německého Mnichova. Na největším oborovém veletrhu byly na ploše 180 000 m² tento týden představeny novinky pro příští zimu.

Jaké tedy jsou novinky Bergans?

Technické a odolné

Novinkou číslo jedna je řada Rabot 365 plná vysoce technického a odolného turistického oblečení, které vám umožní strávit pobyt a pohyb přírodu celoročně, bez ohledu na povětrnostní podmínky. Technické materiály vás spolehlivě ochrání před nepřízní počasí a přírodní materiály (peří, vlna Merino) udrží v teple. S Rabot 365 na počasí nezáleží.

Barevné, barevné, barevné

Lyžařské oblečení řad Stranda a Ski přichází s novými střihy a barevnými variacemi, díky kterým budete na svahu nepřehlédnutelní. Barvami hýří i ucelená řada oblečení a batohů pro děti a juniory. Méně výrazně, avšak stále líbivě se vybarvila i městská řada Oslo přinášející maximální kvalitu a preciznost outdooru do lifestyle oblečení.

Ekologické a v nejvyšší kvalitě

Používání ekologických (recyklovaných a recyklovatelných) materiálů je v outdoorovém odvětví v současnosti samozřejmostí. Bergans of Norway je v ekologickém přístupu na absolutní špičce. Ekologicky šetrné jsou vedle materiálů všech produktů též výrobní procesy na každém kroku výroby celých řad. Přitom se neustupuje od od náročných parametrů odolnosti a trvanlivosti výrobků.

 

Těšíme se už nyní na příští zimní kolekci Bergans.

 

Poslední aktualizace: Úno 18, 2019

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Provozovatel webových stránek North Trappers s.r.o., 411 13 Třebenice 111, Česká republika, IČ: 28221672, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.