CZK, Kč EUR, €
Facebook Bergans.cz
Instagram Bergans.cz

Lovectví

Vášniví lovci nechtějí slevit ze svých nároků na vybavení, protože správné vybavení neznamená jen praktičnost a pohodlí, ale i bezpečnost. Díky spolupráci s odborníky z Teamu Bergans víme, na jaké detaily se zaměřit a jsme schopni zaručit nepřekonatelné lovecké zážitky. Detaily nás odlišují.

Svrchní oblečení řady Bergans HUNTING je vodě a větru odolné a dobře prodyšné. Změny teploty okolního prostředí tak neovlivní Vaši tělesnou teplotu, což je velice důležité zejména po té, co jste již strávili několik hodin v lese.

Oděvy této kategorie se vyznačují řadou detailů specifických právě pro lov. Počínaje „tichými“ (nešustivými) materiály vyvinutými právě pro oblečení na hony, přes oranžové bezpečnostní vesty ve vnitřní kapse, speciální kapsy na loveckou vysílačku s průchodkou pro anténu,

Vnitřní elastické poutko na kabel, očka na přichycení antény na ramenou, průchodky na sluchátka, až po jelenici na čištění dalekohledu a odvětrávací otvory opatřené zipy na strategických místech.

Staňte se součástí přírody, lovecká kolekce Bergans HUNTING Vám umožní, abyste se v divočině cítili jako doma.

Vyberte si kategorii našich výrobků

Provozovatel webových stránek North Trappers s.r.o., 411 13 Třebenice 111, Česká republika, IČ: 28221672, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.