Facebook Bergans.cz
Youtube Bergans.cz

Móda a cestování

Neformální, avšak stále elegantní modely naší kolekce LIFESTYLE & TRAVEL, určené pro každodenní život a cestování, zachovávají ochranné vlastnosti technického oblečení, abyste je mohli využít pro každou příležitost a stále byli připraveni na rozmary počasí. Buďme oblečeni elegantně, jednoduše a vždy dobře.

Řada výrobků kolekce Bergans LIFESTYLE& TRAVEL využívá předností technických membrán Dermizax ™ nebo Bergans Element®. Jsou vodě i větru odolné a mají dobrou prodyšnost.
Se stoupající teplotou stoupá i jejich schopnost odvádět vlhkost od těla, takže se nikdy necítíte zpocení nebo přehřátí.
Když je zima a je nutné uchovat teplo v blízkosti těla, je jeho uvolňování sníženo na minimum. Membrána Dermizax ™ je mimořádně pružná, hodnoty elasticity přesahují 200 %. Výrobky kolekce LIFESTYLE jsou navržené tak, aby poskytovaly optimální pohodlí bez ohledu na aktivity a počasí.

Pro dny strávené v teplém interiéru našich obydlí či v zaměstnání jsme vyvinuli produkty z měkké, technické vlny s vysokými izolačními vlastnostmi.


Vyberte si kategorii našich výrobků

Rady, tipy a novinky od Bergans emailem
Stačí se jen přihlásit k odběru zpravodaje
Odeslané informace nebudou poskytnuty třetím stranám.
Ze zpravodaje se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlášení bylo odesláno
ověřte emailovou adresu.
Zbývá poslední krok - zkontrolujte, prosím, Váš email a
Děkujeme