CZK, Kč EUR, €
Facebook Bergans.cz
Instagram Bergans.cz

Móda a cestování

Neformální, avšak stále elegantní modely naší kolekce LIFESTYLE & TRAVEL, určené pro každodenní život a cestování, zachovávají ochranné vlastnosti technického oblečení, abyste je mohli využít pro každou příležitost a stále byli připraveni na rozmary počasí. Buďme oblečeni elegantně, jednoduše a vždy dobře.

Řada výrobků kolekce Bergans LIFESTYLE& TRAVEL využívá předností technických membrán Dermizax ™ nebo Bergans Element®. Jsou vodě i větru odolné a mají dobrou prodyšnost.

Se stoupající teplotou stoupá i jejich schopnost odvádět vlhkost od těla, takže se nikdy necítíte zpocení nebo přehřátí.

Když je zima a je nutné uchovat teplo v blízkosti těla, je jeho uvolňování sníženo na minimum. Membrána Dermizax ™ je mimořádně pružná, hodnoty elasticity přesahují 200 %. Výrobky kolekce LIFESTYLE jsou navržené tak, aby poskytovaly optimální pohodlí bez ohledu na aktivity a počasí.

Pro dny strávené v teplém interiéru našich obydlí či v zaměstnání jsme vyvinuli produkty z měkké, technické vlny s vysokými izolačními vlastnostmi.

Vyberte si kategorii našich výrobků

Provozovatel webových stránek North Trappers s.r.o., 411 13 Třebenice 111, Česká republika, IČ: 28221672, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.