CZK, Kč EUR, €
Facebook Bergans.cz
Instagram Bergans.cz

Nechte děti nosit vlastní batoh

Děti mohou nosit batohy již od 4 let věku. S přibývajícím věkem se zátěž nesená na jejich zádech může začít postupně zvyšovat. V praxi to znamená, že děti zvyklé na výlety s batohem mohou nosit do jedné desetiny své hmotnosti ve věku od 7 – 10 let a od 10 let potom až jednu šestinu své hmotnosti.

Dopřejte svým dětem pocit výjimečnosti během společného výletu s dospělými.

Pořiďte jim jejich vlastní batoh Bergans!

Školní aktovky a batohy jsou přijatelné na krátké výlety. Jsou ale dosti nepohodlné pro použití při celodenních či vícedenních výletech. Bergans má ve své nabídce dětské batohy inspirované batohy pro dospělé, lišící se jen ve velikosti. Batoh na jednodenní výlety pro dospělého tak může být vhodný i pro dítě od 10 let a starší.

Proč dětský batoh?

Jednoduše proto, že je přizpůsoben menší, dětské, postavě. Ramenní popruhy jsou přiměřené dlouhé, aby bylo možné batoh dobře nastavit. Mají pohodlný zádový systém (větší objemy 24 – 40 l výškově nastavitelný QuickAdjust II), kapsy na nezbytnosti pro úspěch výpravy a reflexní prvky zvyšující viditelnost. Pro nejmenší je batoh vhodný na svačinu a plyšáka, pro větší už skvělým parťákem na výpravu.

Optimální hmotnost nákladu vzhledem k věku či váze jednotlivce
do 10 let věku max. 10 % hmotnosti dítěte
nad 10 let věku max. 17 % hmotnosti dítěte
dospělý přibližně 33 % hmotnosti osoby

Je však potřeba vybrat ten správný. Bergans of Norway je v této oblasti špičkou.

Atraktivní a barevné designy outdoorových dětských batohů mohou posloužit nejen na výlety, ale také pro každodenní aktivity nebo do školy.

Poslední aktualizace: Dub 04, 2019

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Provozovatel webových stránek North Trappers s.r.o., 411 13 Třebenice 111, Česká republika, IČ: 28221672, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.