CZK, Kč EUR, €
Facebook Bergans.cz
Instagram Bergans.cz

Nová kolekce Bergans

Kolekce podzim – zima 2018/2019 je tady!

Filozofie značky Bergans of Norway vždy byla a bude i nadále stejná: ”Vytvářet vysoce kvalitní výrobky s atraktivním a funkčním designem”.
Letošní zimní kolekce je toho opět důkazem.


Jaké novinky na nás tedy čekají?


Na svah v novém

Lyžaři se mohou těšit na zbrusu novou kolekci lyžařského oblečení STRANDA. Bergans se v ní soustředil na maximální možné omezení dopadů výroby na životní prostředí při zachování 100% funkčnosti. Všechny textilní materiály jsou z recyklovaného polyesteru a jsou barvené technologií SpinDye® (ekologicky a ekonomicky šetrné barvení při zachování stálosti barev při praní a na slunci). Izolační vrstvy jsou z recyklovaného PrimaLoft® Eco Active + či z recyklovaného peří.  

V kolekci jsou svrchní, živlům odolné bundy a kalhoty, drtiče mrazu v podobě péřových bund, dále zateplovací bundy a kalhoty a nechybí ani oblečení první vrstvy. Ruku v ruce s přírodou jdou i nové zemitější barvy, které můžete vzájemně kombinovat a pořád budete mít jistotu, že vše bude společně ladit.

Horolezci a skialpinisté zbystří

 

Další kolekci nesoucí jméno Slingsby nejspíš již znáte, je určená pro skialpinismus, horolezectví. Nové modely přicházejí v technickém, čistém designu směřujícím k maximální funkčnosti v terénu a komfortu užívání, k minimálním rozměrům a hmotnosti při transportu. Najdete v ní oblečení všech vrstev. A třeba péřové bundy se pyšní RDS certifikátem (peří pochází výhradně z farem, kde se husy chovají primárně pro peří).

Urban vs. outdoor

Třetí novou a nesmírně zajímavou kolekcí letošní zimy je řada Oslo. Rádi nosíte oblečení z funkčních materiálů, ale svou oblíbenou sportovní bundu ve městě nosit nechcete? Oblečení podle módních trendů s osvědčenými řešeními sportovního oblečení nabízí právě kolekce Oslo. Přináší elegantní modely určené pro každodenní nošení s vlastnostmi technického oblečení, přidává maximální kvalitu a preciznost outdooru do lifestyle oblečení.

Rozhodně se máte na co těšit!

 

110 let inovací

Historie značky Bergans of Norway, jako inovativního výrobce, se datuje od roku 1908, kdy její základy položil vynálezce Ole F. Bergan, který přišel s myšlenkou batohové konstrukce během lovecké výpravy. Jeho geniální vynález učinil ze značky předního dodavatele batohů a tuto pozici si drží více jak 100 let. Díky inovativnímu přístupu a kvalitním výrobkům si Bergans of Norway udrží svou pozici jedničky norského sportovního oblečení. Používá vlastní zdroje na vývoj a testování nových produktů.

Výsledkem toho je velké množství ocenění z oborových veletrhů, novinářských ocenění ”Nejlepší v testu“, ocenění za design a především uznání od spokojených zákazníků. Staňte se jedním z nich.

Prohlídněte si veškeré produkty Bergans na našem webu.

Poslední aktualizace: Říj 09, 2018

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Provozovatel webových stránek North Trappers s.r.o., 411 13 Třebenice 111, Česká republika, IČ: 28221672, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.