CZK, Kč EUR, €
Facebook Bergans.cz
Instagram Bergans.cz

systue

Zkušení pracovníci z oddělení oprav rádi opraví Vaše Bergans výrobky. Dokáží vyměnit zipy, zacelit záplatami trhliny a prodřená místa, opravit poutka na batohu a mnohé další. V Bergans se chceme ujistit, že naše výrobky Vám budou sloužit dlouhá léta. Zaměstnanci v oddělení oprav, the Outdoor Service Team, jsou rádi, že i oni hrají důležitou roli v životě našich výrobků, pokud je třeba, a mohou pomoci Vám i životnímu prostředí!

Zkušení pracovníci v oddělení oprav jsou schopni opravit škody způsobené nošením a dlouholetým používáním, které nedokáže napravit ani Váš krejčí. Vymění staré zipy za nové (pokud je to možné v původní barvě, pokud ne v jiné vhodné barvě), záplatami opraví roztržená místa, poškozené popruhy batohů a dokáží vyřešit mnohé další problémy. Prosím pošlete výrobek přímo do servisního oddělení Outdoor Service Team. Adresu a další informace týkající se vracení zboží na www.outdoor-service.com

Výrobek můžete vrátit i do obchodu, kde jste jej zakoupili. Před odesláním je nutné výrobek vyčistit a vyprat. Na našich stránkách najdete několik užitečných rad týkajících se péče a údržby. Nevyprané výrobky budou zaslány bez opravy zpět zákazníkovi na jeho náklady. Nejsme schopni opravit výrobky, které jsou výrazně poškozené používáním a nebo silně znečištěné. Cena opravy se odvíjí od typu provedené opravy/oprav. Rozpočet na provedení opravy obdržíte před započetím všech prací ke schválení. Dokud nebude rozpočet schválen ze strany zákazníka, nebude oprava započata a provedena. Doba vyřízení zakázky se v závislosti na ročním období pohybuje od 2 do 4 týdnů.

 

Náhradní díly

Malé náhradní díly např. zipy a doplňky, pásky suchého zipu, batohové přezky, stanové tyče můžete získat u našich prodejců nebo v našem zákaznickém centru. Prosím, kontaktuje zákaznické centrum a informujte se o přesných cenách. CUSTOMER SERVICE

Provozovatel webových stránek North Trappers s.r.o., 411 13 Třebenice 111, Česká republika, IČ: 28221672, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.