CZK, Kč EUR, €
Facebook Bergans.cz
Instagram Bergans.cz

PowerFrame

POWERFRAME

Bezkonkurenční podpora při přenášení extrémně těžkých břemen nad 20 kg/ 44lbs

PowerFrame je perfektní zádový systém pro lovecké výpravy a výpravy do přírody, které vyžadují přenášení nejobjemnějších a nejtěžších břemen. Tlumiče z elastomeru rovnoměrně rozmísťují zátěž, rám batohu zaručuje vysokou stabilitu a oporu. Systém 3 vrstvých popruhů pohodlí při nošení. S rostoucím počtem kilometrů se batoh zdá stále těžším, PowerFrame je velký, pevný a praktický, a pomůže Vám snadněji se vyrovnat s rostoucí zátěží.

powerframe-system

 

  1. Umožňuje nastavení vzdálenosti mezi ramenními popruhy podle šířky ramen.
  2. Stabilizační panely na bederním pásu přitahují batoh blíž k tělu a zvyšují jeho stabilitu.
  3. Plynulé nastavování průběžných balančních dotahů vedoucích od horního okraje batohu k ramenním popruhům.
  4. Hliníkový rám s jedinečnou konstrukcí, kde jsou středové části, které přenášejí váhu, vybavené tlumiči z elastomeru a dokáží zcela jedinečně distribuovat zatížení rovnoměrně na tělo, což je zejména důležité při přenášení těžkých nákladů.
  5. Anatomicky tvarované ramenní popruhy a prsní popruh, které kopírují křivky ramen. Ramenní popruhy jsou vyrobené ze tří vrstev: první je vrstva měkké pěny (nejblíže k tělu), která zaručuje optimální pohodlí při nošení. Druhá/střední je vrstva z pevnější pěny. Třetí vrstva – výztuž, která distribuuje zatížení.
  6. Měkká pěna na vnitřní straně bederního pásu chrání tělo a dodává pohodlí při nošení, pevnější pěna na vnější straně zaručuje rovnoměrnou distribuci zatížení.

Provozovatel webových stránek North Trappers s.r.o., 411 13 Třebenice 111, Česká republika, IČ: 28221672, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.