CZK, Kč EUR, €
Facebook Bergans.cz
Instagram Bergans.cz

Slingsby – Až na vrcholy hor

Láska k horám, špičková funkčnost a nízká hmotnost. Neomezená volnost pohybu a maximální ochrana proti živlům. Přidej se do hry s trumfy kolekce Bergans Slingsby!

Vrcholná řada

Vysoce kvalitní horolezecké výrobky s dokonale rovnováhou funkčnosti, nízké hmotnosti a prvotřídní životnosti. Řada Slingsby poskytuje přesně to, co potřebujete. Důraz byl kladen na výběr těch nejlepších materiálů a střihových řešení s dílem poskytnout maximum pohodlí a svobodu pohybu.

Technický střih

Střihy jsou navržené dle rozsáhlých studií pohybu sportovců v horském terénu, intenzivního materiálového výzkumu a testování. Modely jsou záměrně tvarované od horolezců pro horolezce. Použité materiály nabízejí minimální hmotnost při zachování těch nejlepších parametrů větruvzdornosti, voděodolnosti a prodyšnosti. Oblečení tak v batohu zabere minimum místa, ale při akci poskytne maximální možnou ochranu. Kolekce Bergans Slingsby znamená výhru i při nejvyšší hře!

Podívejte se na produkty řady Bergans Slilngsby

Poslední aktualizace: Kvě 10, 2019

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Provozovatel webových stránek North Trappers s.r.o., 411 13 Třebenice 111, Česká republika, IČ: 28221672, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.