CZK, Kč EUR, €
Facebook Bergans.cz
Instagram Bergans.cz

Spine (1)

Při chůzi Vaše tělo dělá současně několik různých pohybů. Zádový systém SPINE®  zajišťuje, že batoh simultánně následuje veškeré pohyby Vašeho těla.

Jádro zádového systému SPINE®  tvoří rám ve tvaru dvojité šroubovice z pružinové oceli. Unikátní je způsob fixace zádového systému k batohu na středu zádového panelu, aby se boky a ramena se mohly volně pohybovat – zádový systém tak zcela jednoduše následuje pohyby Vašich zad.

LATERÁLNÍ FLEXE

Při chůzi se boky a ramena při každém kroku pohybují nahoru a dolů. Vaše ramena se pohybují v opačném směru než Vaše boky. Váš trup reaguje na tento protichůdný pohyb pohybem do stran, vpravo a vlevo v souladu s krokem. Rám ve tvaru dvojité šroubovice umožňuje zádovému systému pohyb v obou směrech a ideální přizpůsobení přirozenému pohybu těla.

STABILITA

Čím větší pohyb vykonáte, tím větší odpor vyvine odpružený rám. Volnost pohybu je tak omezena, aby nedošlo k narušení stability. Systém je možné ještě více zpevnit dotažením ramenních popruhů a bederního pásu.

KRUT

Krom nahoru a dolů se ramena a boky při chůzi pohybují ještě dopředu a dozadu. Ramena a boky se pohybují navzájem opačnými směry a dochází ke krutu těla. Zatímco standardní batohy tento přirozený pohyb těla omezují, rám ve tvaru dvojité šroubovice podléhá krutu spolu s Vaším tělem.

TLUMENÍ NÁRAZŮ

Dvojitá šroubovice funguje během chůze jako tlumič nárazů.

Provozovatel webových stránek North Trappers s.r.o., 411 13 Třebenice 111, Česká republika, IČ: 28221672, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.