CZK, Kč EUR, €
Facebook Bergans.cz
Instagram Bergans.cz

Hero-Teknologi-2_1

Dnes, Bergans patří mezi světové jedničky v oblasti vývoje vysoce kvalitního a moderního outdoorovéhu vybavení a technického oblečení. Abychom tuto pozici uhájili, zaměřujeme se na vývoj a testování nových výrobků. Neustále hledáme ještě lehčí materiály a dokonalejší řešení, abychom se maximální možnou měrou přiblížili našim zákazníkům a splnili jejich přání a očekávání.

Přáli bychom si inspirovat stále větší počet lidí a zažehnout v nich plamínek lásky přírodě, protože příroda je zkrátka překrásná.

MEMBRÁNOVÉ TECHNOLOGIE

Všechny membrány použité na oblečení Bergans jsou hygrofilní a na rozdíl od mikroporézních membrán, využívají pohybu molekul. Hydrofilní membrány nabízejí řadu výhod. Největšími přednostmi je vysoký výkon a excelentní odolnost. Díky nim patří svrchní oblečení Bergans k nejlepším na trhu.

Čtěte více

ZÁDOVÉ SYSTÉMY

Ať plánujete jednodenní výlet do hor, víkend strávený v přírodě nebo delší expedici, vždy je důležité vybrat si správný zádový systém a mít pohodlný batoh. Bergans nabízí široké spektrum batohů, které jsou navržené tak, aby dokázaly splnit všechny požadavky našich zákazníků.

Čtěte více