CZK, Kč EUR, €
Facebook Bergans.cz
Instagram Bergans.cz

Hero-Teknologi-2_1

Dnes, Bergans patří mezi světové jedničky v oblasti vývoje vysoce kvalitního a moderního outdoorovéhu vybavení a technického oblečení. Abychom tuto pozici uhájili, zaměřujeme se na vývoj a testování nových výrobků. Neustále hledáme ještě lehčí materiály a dokonalejší řešení, abychom se maximální možnou měrou přiblížili našim zákazníkům a splnili jejich přání a očekávání.

Přáli bychom si inspirovat stále větší počet lidí a zažehnout v nich plamínek lásky přírodě, protože příroda je zkrátka překrásná.

MEMBRÁNOVÉ TECHNOLOGIE

Všechny membrány použité na oblečení Bergans jsou hygrofilní a na rozdíl od mikroporézních membrán, využívají pohybu molekul. Hydrofilní membrány nabízejí řadu výhod. Největšími přednostmi je vysoký výkon a excelentní odolnost. Díky nim patří svrchní oblečení Bergans k nejlepším na trhu.

Čtěte více

ZÁDOVÉ SYSTÉMY

Ať plánujete jednodenní výlet do hor, víkend strávený v přírodě nebo delší expedici, vždy je důležité vybrat si správný zádový systém a mít pohodlný batoh. Bergans nabízí široké spektrum batohů, které jsou navržené tak, aby dokázaly splnit všechny požadavky našich zákazníků.

Čtěte více

Provozovatel webových stránek North Trappers s.r.o., 411 13 Třebenice 111, Česká republika, IČ: 28221672, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.