CZK, Kč EUR, €
Facebook Bergans.cz
Instagram Bergans.cz

Turistika a outdoor

Největší norský výrobce outdoorového oblečení a vybavenbí Bergans of Norway nabízí vše, co potřebujete pro vícedenní přechody od chaty k chatě, na treky, k nimž neodmyslitelně patří přenocování v horách, nebo na jednodenní výlety.

Vyrážíme na výlet

Ať se ve volném čase těšíte na pěší toulky přírodou, nebo vyrážíte na cyklovýlet po lese nebo po horské stezce od chaty k chatě, budete vždy potřebovat oblečení, které odolá nástrahám počasí a uchová vás v teple a pohodlí. Ani oblečení, které je rychleschnoucí a sbalitelné, nesmí zůstat opomenuto. Bergans zaměstnává zkušené muže a ženy, kteří vědí, co která aktivita obnáší a berou v potaz rozmanitost počasí v různých ročních obdobích.

Bez ohledu na vámi zvolenou outdoorovou aktivitu, vždy budete potřebovat vybavení a oblečení, které poskytuje dostatečnou ochranu a pohodlí.

Počasí nám dokáže připravit nejedno překvapení, někdy příjemné jindy k vzteku, právě proto by Vaše vybavení mělo být flexibilní, sbalitelné a rychleschnoucí.

Pak nebudete nuceni vracet se předčasně ze svých cest, ani když začne pršet – a to se zcela jistě může stát.

Odolnost vůči vodě a větru a prodyšnost patří mezi základní vlastnosti našich výrobků.

Nicméně nepohrdáme ani klasickými bavlněnými výrobky. Jejich přednosti vynikají zejména v čase, kdy je nebe bez mráčku a ke slovu se hlásí dny plné turistiky a výletů. Klasický styl se vrací v plné síle s nově vyvinutými materiály a moderními technickými detaily.

Vše, co potřebujete pro vícedenní přechody od chaty-k-chatě, na treky, k nimž neodmyslitelně patří přenocování v horách nebo na jednodenní výlety najdete v této kategorii.

Vyberte si kategorii našich výrobků

Provozovatel webových stránek North Trappers s.r.o., 411 13 Třebenice 111, Česká republika, IČ: 28221672, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.